Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

NOVINKY

arr3Speciální matné a antireflexní fólie od 3M  Již několik let dodáváme ochranné fólie na display pro notebooky, tablety, telefony, průmyslové...

KONTAKT

Jiří Kadlec
Ovesná 1872
583 01 Chotěboř
tel: +420 720622060
napište nám

ANKETA

Jaký operační systém máte v telefonu ?

iOS 28% Android 43% Windows phone 17% Jiný 11%

Speciální matné a antireflexní fólie od 3M

 

Již několik let dodáváme ochranné fólie na display pro notebooky, tablety, telefony, průmyslové monitory, monitorovací a ovládací obrazovky ve zdravotnictví, monitory ve finančním sektoru, veškeré dotykové displeje, pokladní systémy, dotykové ovládací panely strojů a další průmyslová zařízení s dotykovým nebo i s pouze zobrazovacím displejem až do úhlopříčky 28" (71,1cm).
Fólie Vám můžeme vyrobit i na míru, stačí nám znát šířku, délku a jaké vlastnosti od fólie očekáváte.

V nabídce máme:

 

  • Matné fólie pro eliminaci odlesků a celkového zvýšení pozorovacího komfortu i při nepříznivích světelných podmínkách. Zároveň má fólie tvrdý povrch odolný proti poškrábání a mastnotu odpuzující úpravu.


  • Čiré pro ochranu displeje před mastnotou a poškozením v průmyslovém provozu. Vhodné jak pro ovládací a informační panely obráběcích a tvářecích strojů, tak pro jakékoliv jiné zobrazovací zařízení. Velice univerzální fólie.


  • Antibakteriální, pro displeje používané ve veřejném prostoru (dotykové bankomaty, info. panely atd.) ve zdravotnictví nebo v potravinářství s účinností 99,9% po celou dobu životnosti fólie. Použitá technologie poskytuje laboratorně schválenou ochranu před typicky nebezpečnými bakteriemi přítomnými na digitálních přístrojích, zejména proti MRSA. (Skupina bakterií rezistentní na antibiotika, které způsobují těžko léčitelné infekce). Testováno státní zkušebnou dle ISO 22196 v Norimberku s výsledkem vynikající.


  • Privátní, které zmenší pozorovací úhel na 30 stupňů a nikdo kromě Vás neuvidí co je na displeji zobrazeno. Ideální pro použití v bankovním sektoru, ale i na displeje notebooků a tabletů, při práci ve veřejných prostorách nebo když potřebujete pracovat například ve vlaku či autobusu.

 

Všechny námi dodávané fólie jsou optimalizované pro použití na dotykové obrazovky, aby byla zachována původní citlivost. Dále se vyznačují vysokým stupněm průhlednosti a snadnou aplikací i odstraněním beze zbytku. Folie jsou vyrobeny a testovány v Německu. 

 

Kontaktujte nás pro návrh vhodného řešení na kinkato.shop@gmail.com nebo na tel.: +420 720 622 060 Jiří Kadlec